browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Intensywne przygotowania do ślubu

Posted by on 18-09-2014

Wystrój sali weselnej nie powinno się do czynności łatwych, a niestety w zdecydowanej większości przypadków spada na parę młodą. Z doświadczenia wiem, że dekoracje proponowane poprzez właścicieli nie w każdej sytuacji podobają się narzeczonym i są jednakowe na każdym weselu, dlatego niechętnie się na nie decydujecie. Nie mam na koncepcji ze stuprocentową pewnością każdej sali, niemniej jednak ze 100% pewnością tyczy to wystroju sal weselnych w remizie. O wiele w zdecydowanej mniejszości przypadków sprawa tyczy się sal typowo weselnych, pewnie przede wszystkim dlatego że korporacji specjalizują się w tego rodzaju imprezach zatem maja już z góry dobrze udekorowane sale.

Tasiemki i płatki

Stylowe i nie typowe niemniej jednak jednakże popularne są tasiemki szczególnie dla miłośników rodzaju wystroju sal weselnych vintage. Dekoracja w zdecydowanej większości przypadków przybiera kremowe i różowe barwy. Wstążki będą delikatnie powiewały w czasie wstawiania i siadania, co nada dekoracji naturalności i lekkości. Tasiemki są w zdecydowanej większości przypadków łączone z płatkami zwłaszcza róż. Płatki jako symbol delikatności miłości częściej pojawiają się jako motyw przewodni dekoracji weselnych.

Zasłonki, kurtyna albo brama

Jeżeli już twoje wesele odbywa się w postanowieniach plenerowych to wykorzystanie zasłonki, kurtyny albo bramy będzie kapitalnym rozstrzygnięciem. Kurtynę mogą stanowić delikatne tkaniny, połączone w obu narożnikach. Bramę wytworzyć możemy z balonów albo kwiatów, a jej największym wyróżnikiem jest fakt, że nie wymaga ona mocowania do ściany. Nie jest to wyłącznie rozwiązanie zarezerwowane dla plenerów niemniej jednak tez dla wystroju sal weselnych. Spotkałam się już dosłownie z takim rozstrzygnięciem na jednym z wesel.

Dodaj komentarz