browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Pola namiotowe – jakie polecam

Posted by on 13-08-2014

W chwili obecnej planujesz swoje tegoroczne wakacje nie wiesz co wybrać. Niestety wczasy w ciepłych krajach są za drogie i powinieneś wybrać Polskie obszary. nie martw się, ponieważ nasz kraj tez jest genialny i ciekawy. Spośród wielu różnych sposobności wypoczynku w tym roku, poleciłbym Tobie wypad pod gołym niebem pod namiot. Jest to dość ekstremalna forma spędzenia czasu, ale pozostawia niezapomniane wspomnienia oraz umożliwia zaoszczędzić dość dość znaczną liczbę kasy. W tym artykule skupię się na polach namiotowych znajdujących się na Polskim morzem. Dlatego, ponieważ puki co tylko w tych rejonach byłem, zatem pragnie się wypowiadać na podstawie własnego doświadczenia.

Miejscem, które polecam w ostateczności to pole namiotowe ,Anker” we Władysławowie Nie piszę tak dlatego że jest tam źle, bo uwarunkowania są dobre, cena niska, niemniej jednak zasadniczym minusem jest duża odległość od plaży(ok 1500 metrów) co dla ludzi z małymi dziećmi albo starszymi chcącymi poleżeć na plaży nie jest najlepsza informacją

Ośrodkiem, które polecam w ostateczności to pole namiotowe ,Anker” we Władysławowie Nie piszę tak dlatego że jest tam źle, bo uwarunkowania są dobre, cena przystępna, niemniej jednak priorytetowym minusem jest duża odległość od plaży(ok 1500 metrów) co dla ludzi z małymi dziećmi lub starszymi chcącymi poleżeć na plaży nie jest najlepsza informacją

Ośrodek FALA znajdujący się na obrzeżach Władysławowa obejmuje teren 3000 m2 co daje dużo wolnego miejsca i właściwie każdy namiot ma możliwość być właściwie oddzielony od reszty. Położone jest w spokojnej okolicy, bardzo blisko morza mniej więcej 100m, a jednocześnie niedaleko stacji PKP i PKS. Prócz tego jest tam bardzo dużo atrakcji zarówno dla najmłodszych jaki i znacznie starszych.

Dodaj komentarz